Pomoc

Jeżeli poniżej nie znajdujesz odpowiedzi na Twoje pytanie, to prosimy o kontakt: info@ivisions.pl


Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

1. Jak często odświeżany jest panel?

Panel jest odświeżany co 10 minut. Oznacza to, że aukcje w panelu będą losowo dobierane co 10 minut.

2. Na aukcjach wyświetlanych w panelu widzę cały czas te same miniatury mimo odświeżenia strony. Czy to normalne?

Tak, ponieważ panel jest odświeżany co 10 minut. W czasie pomiędzy kolejnym odświeżeniem strony panel wyświetlać będzie cały czas ten sam zestaw aukcji.

3. Edytowałem swój panel, ale nie widzę zmian jakich dokonałem.

Zmiany w edytowanym panelu będą widoczne dopiero przy kolejnym odświeżeniu panela. Jeżeli po 10 minutach nadal nie widać zmian, to wyczyść pamięć podręczną swojej przeglądarki, gdyż może się w niej znajdować stary wygląd panela.

4. Przegapiłem termin wygaśnięcia mojego abonamentu, a na koncie nie miałeś środków do wykupienia nowego. Doładowałem konto tradycyjnym przelewem, ale jego relizacja przez bank może potrwać kilka dni. Czy można ten proces przyśpieszyć?

Tak, wystarczy że na nasz adres prześlesz potwierdzenie dokonania przelewu wygenerowe w postaci dokumentu elektronicznego ze strony banku. Po otrzymaniu takiej wiadomości nasz pracownik powinien zasilić Twoje konto kwotą doładowania w przeciągu kilkudziesięciu minut w godzinach pracy naszego biura (dni robocze od 8:00 do 16:00).

5. Czy dostanę powiadomienie o kończącym się abonamencie?

Tak, wysyłamy takie powiadomienia codziennie na 7 dni przed zakończeniem trwania abonamentu na danym loginie Allegro. W wiadomości otrzymasz informację na jakim loginie Allegro i kiedy dokładnie kończy się abonament.

6. Czy mogę usunąć swoje konto?

Tak, każdy zalogowany użytkownik ma możliwość wyrejestrowania swojego konta. Operacja ta wymaga potwierdzenia poprzez kliknięcie w link przesłany na adres e-mail usuwanego konta. Operacja ta jest nieodwracalna! W szczególnych przypadkach możemy przywrócić usunięte konto, a operacja ta może być obarczona dodatkową opłatą, której stawka widnieje w cenniku.

7. Czy będę otrzymywał statystyki wyświetleń i kliknięć w moje aukcje?

Tak, 7, 14, 21, 28 dnia każdego miesiąca wysyłamy e-mail z zestawieniem wyświelteń i kliknięć w poszczególne aukcje, które były wyświetlane w naszym panelu. Masz również przez cały czas dostęp do statystyk po zalogowaniu się na swoje konto.

8. Mam panel, w którym wyświetlam aukcje z kilku loginów. Dlaczego nie wyświetlają się aukcje z loginu X?

Taka sytuacja może mieć miejsce w dwóch przypadkach. Pierwszy, w którym na loginie X jest wystawionych 10 aukcji, a na loginie Y 1000 aukcji. Prawdopodobieństwo pojawienia się aukcji z loginu X jest dużo mniejsze niż w przypadku loginu Y. Drugi, w którym wygasł abonament na loginie X. W panelach są wyświetlane aukcje tylko tych loginów Allegro, dla których został wykupiony odpowiedni abonament.

9. Nie mogę dodać loginu Allegro. Otrzymuje komunikat, że został już dodany, ale nie ma go w moim koncie. Co zrobić?

Prawdopodobnie ktoś na innym koncie dodał ten login Allegro jako swój. W takiej sytuacji prosimy o kontakt podając login Allegro. Po otrzymaniu takiej wiadomości sprawdzimy kto dodał ten login do swojego konta i postaramy się wyjaśnić całą sytuację. Proszę pamiętać, że według regulaminu naszego serwisu jeden login Allegro może być przypisany do jednego konta w naszym serwisie. Natomiast konto użytkownika może posiadać kilka loginów Allegro.

10. Czy kod źródłowy panelu aukcji Allegro ulega zmianie po tym jak opłacimy abonament?

Kod nie ulega zmianie. Jedyny przypadek, w którym kod się zmienia, to zmiana rozmiaru panela (ilości płytek).

11. Dokonałam przedłużenia abonamentu i próbuję się dowiedzieć gdzie mam szukać kodu źródłowego panelu aukcji.

Kod źródłowy nie ulega zmianie, więc nie ma potrzeby go podmieniać. Kod dostępny jest po zalogowaniu do strefy klienta w sekcji "Panele aukcji". Na liście aukcji, druga ikonka w ostatniej kolumnie przenosi od razu do sekcji z kodem źródłowym danego panela.

12. Dlaczego nie mogę w żaden sposób edytować tego panelu?

W sekcji "Panele aukcji" jest możliwość edycji każdego panela. Jednakże zmiany w wyglądzie są widoczne przy kolejnym wygenerowaniu panela (panel jest generowany co 10 minut). Jeżeli nadal nie widzisz zmian, to spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki. Nadal nic? W takim razie prosimy o kontakt z opisem zaistniałej sytuacji.

13. Panel wyświetla nie moją aukcję na ostatniej pozycji!

Bierzesz udział w naszym programie reklamowym. Inni reklamują się na ostatniej pozycji (płytce) w Twoim panelu, a Ty reklamujesz się na ich panelach. W celu wyłączenia programu reklamowego należy podczas edycji lub dodawania loginu Allegro odznaczyć tą opcję, czyli zaznaczyć "Nie".