Zwiększ swoją sprzedaż nawet o 39%

Zwiększ sprzedaż w serwisie Allegro.pl dzięki naszym panelom aukcyjnym

Nasze badania dowodzą, że umieszczanie na swoich aukcjach paneli z pozostałymi wystawionymi aukcjami zwiększa skuteczność sprzedaży i pozwala na zatrzymanie potencjalnego Klienta w obrębie naszej oferty. Ponadto promowanie na aukcjach przedmiotów, które mogą być traktowane przez klienta jako dobra komplementarne sprawia, że w 50% przypadków zamiast zakupu jednego przedmiotu Klient kupuje dwa przedmioty z naszej oferty.

Przykładowo sprzedając laptopy i torby na laptopy to na aukcjach, gdzie sprzedajemy laptopy warto proponować w panelu aukcje z torbami na laptopy, gdyż są to w pewnym stopniu dobra komplementarne i jest duże prawdopodobieństwo, że Klient zamiast jednej rzeczy kupi dwie rzeczy. Sprzedawca na tym zyska, ale również Klient zaoszczędzając np. na wysyłce towaru.

 

Testuj funkcjonalność naszych paneli przez 14 dni za darmo!

Nie każdy lubi kupować "kota w worki", dlatego wszystkim tym, którzy zarejestrują konto w naszym serwisie przyznajemy 14-dniowy okres testowy na pierwszy zarejestrowany login Allegro. Przez 14 dni możesz sprawdzić jakie funkcjonalności oferują nasze panele, a także przejrzeć statystyki wyświetleń i kliknięć w poszczególne aukcje wyświetlane w wygenerowanych panelach.

Dodatkowo jeżeli przejdziesz do nas od konkurencji okres testowy wydłużymy trzykrotnie. Jesteśmy jedynym serwisem w sieci, który oferuje Klientom możliwość wyświetlania aukcji z kilku loginów Allegro w ramach jednego panela.

 

Wiele loginów Allegro = jedno konto = jeden lub wiele paneli

Żaden inny serwis nie oferuje możliwości posiadania konta, na którym można korzystać z nielimitowanej ilości loginów Allegro. Ponadto podczas generowania panela to Ty zdecydujesz czy mają w nim być wieświetlane aukcje z jednego czy z wielu loginów. To idealne rozwiązanie dla osób sprzedających swoje towary na kilku kontach!

Oferujemy rownież możliwość dowolnego formatowania wyglądu Twojego panela. Możesz ustalić jego wielkość, kolor tła, obramowania, czcionek, a także zdecydować czy mają być wyświetlane tylko licytacje, oferty "Kup teraz", czy wszystkie.

 

Wsparcie i nowe wizje

Wszystkim naszym klientom oferujemy pomoc i wsparcie techniczne. Nasi pracownicy czekają tylko na wiadomość od Ciebie. Staramy się odpowiadać w przeciągu kilkudziesięciu minut na wiadomości e-mail w godzinach pracy naszego biura (8:00 - 16:00). Wszystkie możliwe formy komunikacji można znaleźć w zakładce Kontakt.

Czekamy również na Wasze opinie na temat funkcjonalności serwisu. Mamy nowe pomysły i plany rozwoju. Serwis chcemy rozwijać dla Was, naszych Klientów, dlatego każda uwaga czy sugestia jest zawsze mile widziana.