Program lojalnościowy

Nasz Panel w odróżnieniu od innych umożliwia wyświetlanie aukcji z kilku loginów Allegro. W związku z tym w naszym serwisie masz jedno konto, które może obsługiwać kilkanaście Kont Allegro.

System płatności polega na doładowaniu konta w naszym serwisie dowolną kwotą, którą można przeznaczyć na zakup abonamentów dla poszczególnych loginów Allegro, dodanych do konta. Przygotowaliśmy dla Was specjalny Program lojalnościowy, w którym im większą kwotą doładowujesz konto tym więcej środków otrzymujesz od nas w prezencie :)

W poniższej tabeli przedstawiono kwoty doładowań, za które otrzymujesz bonusy. Na przykład jeżeli doładuje konto za 100 zł, to w prezencie dostaniesz od nas 10 zł i razem twoje saldo wyniesie 110 zł. Oznacza to, że będziesz mógł wykupić abonamenty dla swoich loginów Allegro za łączną kwotę 110 zł, a nie 100 zł. Natomiast jeżeli doładujesz swoje konto kwotą 250 zł to otrzymasz od nas dodatkowe 25 zł, a twoje saldo wyniesie łączenie 275 zł.


Pamiętaj, że nie ma możliwości zwrotu kwoty doładowań z powrotem na Twój rachunek bankowy, a tym bardziej wartości bonusów jakie od nas otrzymujecie. Środki zgromadzone na koncie możecie jedynie wykorzystać na zakup abonamentów dla swoich loginów allegro lub reklamę swoich aukcji w ramach Programu Reklamowego.

Stawki programu lojalnościowego obowiązujące od 26 września 2011 roku

Doładowanie Bonus
100 zł 10 zł
200 zł 25 zł
300 zł 50 zł
400 zł 75 zł
500 zł 100 zł