O serwisie

allPanel.pl to unikalny na rynku panel aukcyjny dla sprzedawców w serwisie Allegro.pl pozwalający na połączenie aukcji z kilku loginów Allegro

W łatwy sposób możesz zwiększyć swoją sprzedaż na Allegro umieszczając nasz Panel na wystawianych aukcjach. Nasze Panele działają niezawodnie nawet wtedy, gdy serwis Allegro ma problemy z obciążeniem.

Oferujemy Tobie pełne wsparcie techniczne. Nasi pracownicy pomogą Ci skonfigurować i zainstalować panel na wystawianych aukcjach. My tylko czekamy na kontakt z Twojej strony :)

Wszystkim naszym klientom udostępniamy rozbudowane statystyki. Dzięki temu będziesz w łatwy sposób mógł porównać zwiększenie swojej sprzedaży ze statystykami wyświetleń i kliknięć w aukcje umieszczone w naszym panelu.

W porównaniu do konkurencji u nas uzyskujesz wymierne korzyści zarówno podczas doładowania konta jak i wykupywania abonamentu. Oferujemy 14-dniowy okres testowy na pierwszy dodany login Allegro, który wydłużamy trzykrotnie jeżeli przejdziesz do nas z konkurencyjnego serwisu. Każde doładowanie konta jest premiowane w ramach programu lojalnościowego. Sam decydujesz ile środków ze swojego konta przeznaczasz na zakup abonamentu dla danego loginu. Im dłuższy okres trwania abonamentu tym jego cena jest niższa.